KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16152057
nr 1615 2057
Färgetsning
Tadashi Nakayama. Signerad, numrerad 43/75, daterad 1966. Bildmått: 57x37 cm, yttermått inklusive ram: 80x58 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:13:08
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr